Ocalić od zapomnienia...

Dh.Ania Kokotowska odeszła na wieczną wartę!

.

Z wielkim żalem i smutkiem informuję,że po ciężkiej chorobie odeszła na wieczną wartę  od nas dh.harcmistrz Anna Kokotowska.Dzielna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna.Przybyła do Jeleniej Góry z Hrubieszowa gdzie mieszkała i uczyła się w LO.Bibliotekarz z"krwi i kości".Od razu zajęła się pracą harcerską w Jeleniej Górze.Prowadziła 141 drużynę harcerską,uczestniczyła w obozach harcerskich hufca,kształciła nowe kadry.Była niedoścignionym wzorem wychowawcy i przyjaciela.Zawsze pięknie i wzorowo umundurowana.Stanowiła doskonały wzór do naśladowania.Zawsze chętna do pomocy innym,bezinteresowna i wesoła.Będzie bez Ciebie smutno i źle.Wspaniale wychowała w duchu harcerskim syna hm.Mariusza,który całym sercem i czynem był do końca z Matką.

 

Pogrzeb odbył się 2 grudnia na starym Cmentarzu w Jeleniej Górze.W tej smutnej uroczystości uczestniczyła spora grupa instruktorów seniorów Jeleniogórskiego hufca ZHP oraz byłe  harcerki i harcerze z 141 drużyny harcerskiej.Historię dh.Anny Kokotowskiej w ciepłych słowach przypomniał były komendant ZHP Hufca Jelenia Góra im.Bohaterskich Lotnioków Polskich dh.hm.Andrzej Gawłowski,który zakończł swoje wystąpienie odczytaniem listu byłych harcerek i harcerzy 141DH.Na koniec w imieniu instruktorów seniorów przekazano Rodzinie kondolencje.

Tekst pożegnania przygotowały harcerki z 141 drużyny harcerskiej, której przez długie lata drużynową była  dh.hm. Anna Kokotowska.Poniżej kilka fotek z życia dh.Anny Kokotowskiej oraz z ostatniego  pożegnania.

 

                                           

 

 Ania z Danusią Sitek w Klubie Lotnika                            

 

                             

Dziękuję instruktorkom i instruktorom seniorom za przybycie na zbiórkę alarmową.

Ubywa nas !

Dotarła do nas smutna wiadomość! W 91. roku życia, 7 maja...
10. 05. 2020 Andrzej Gawłowski
Read more

Dh.Ania Kokotowska odeszła na wieczną wartę!

Z wielkim żalem i smutkiem informuję,że po ciężkiej chorobie odeszła...
28. 11. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Pamięć

01. 11. 2019 Jan Kiełbowski
Read more

Henryk odszedł na wieczną wartę!

Z żalem informuję że krąg instruktorów seniorów jeleniogórskiego hufca zhp...
07. 06. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Smutne wieści

  Dotarły do nas smutne informacje o instruktorach którzy odeszli na...
07. 05. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Jan Cikorski odszedł na wieczną wartę!

Smutna wiadomość o śmierci harcmistrza Jana Cikorskiego dotarła do nas...
08. 03. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Harcmistrz Adam Kiewicz

W środę 16 stycznia w czekoladziarni w Jeleniej Górze Zespół...
25. 01. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Wilnianie

Wilnianie w harcerstwie Na postawie Słownika biograficznego instruktorów harcerskich Dolnego...
20. 01. 2019 Andrzej Gawłowski
Read more

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Jak wyłączyć pliki cookie?

Drogi użytkowniku Internetu,

Wiele stron internetowych zapisuje na Twoim komputerze, a dokładniej w schowku konkretnej przeglądarki (Firefox, Internet Explorer, Chrome i inne) na Twoim koncie użytkownika komputera lub telefonu, na którym łączysz się z Siecią, tzw. pliki cookie.

Zazwyczaj pliki cookie są bardzo pożyteczne. Dzięki nim zapamiętywane są Twoje indywidualne ustawienia i dzięki nim możesz się zalogować do swojej poczty.

Autorzy stron internetowych wiedzą dzięki nim, jak wielu użytkowników do nich zagląda i co konkretnie czytają, a co obchodzą z daleka.

Informacje zbierane przy użyciu plików cookie mogą też służyć do zbierania informacji o Tobie w celach handlowych. Np. jeżeli często wchodzisz na strony o książkach, będziesz widział więcej reklam księgarni.

Na szczęście, jeżeli uważasz, że obecność plików cookie narusza Twoją prywatność, możesz w każdej chwili je wyłączyć albo dla konkretnej witryny albo w ogóle dla wszystkich połączeń z Twojej przeglądarki.

W przeglądarce Mozilla Firefox

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje" i w nich zakładkę "Prywatność".

Przeglądarka daje Ci możliwość zaznaczenia, że nie chcesz być śledzony w ogóle albo usunięcia pojedynczych ciasteczek poszczególnych witryn.

W przeglądarce Microsoft Internet Explorer

W menu "Narzędzia" wybierz "Opcje internetowe" i w nich zakładkę "Prywatność".

Specjalnym suwakiem możesz regulować ogólny poziom prywatności albo przyciskiem "Witryny" zarządzać ustawieniami poszczególnych serwisów internetowych.

W przeglądarce Google Chrome

W menu ukrytym pod trzema poziomymi kreseczkami w prawym górnym rogu przeglądarki wybierz "Narzędzia" a potem "Wyczyść dane przeglądania...". Oprócz możliwości czyszczenia plików cookie, znajduje się tam link "Więcej informacji", który prowadzi do szczegółowego opisu funkcji prywatności przeglądarki.

W przeglądarce Opera

Przyciskiem "Opera" w lewym górnym rogu otwórz menu i wybierz w nim "Ustawienia" i dalej "Wyczyść historię przeglądania...".

Oprócz możliwości skasowania już ustawionych plików cookie, jest tam też przycisk "Zarządzaj ciasteczkami..." prowadzący do bardziej zaawansowanych opcji dla poszczególnych witryn.

W przeglądarce Apple Safari

W menu "Safari" wybierz "Preferencje" i w nich zakładkę "Prywatność". Znajdziesz w niej liczne opcje dotyczące plików cookie.

W telefonach komórkowych, tabletach i innych urządzeniach mobilnych

Każdy model telefonu może tę funkcję obsługiwać w inny sposób. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z opcjami prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia mobilnego.